Menu Zavrieť

Víkendové plošné testovanie v Michalovciach, objednajte sa online

V súlade s rozhodnutím Vlády Slovenskej republiky o plošnom skríningovom testovaní pripravuje mesto Michalovce na dva víkendové dni – 23. januára a 24. januára – otvorenie ďalších odberových miest. Cieľom je umožniť všetkým Michalovčanom otestovať sa v rámci skríningového plošného testovania rýchlo a v blízkosti svojho bydliska. Samospráva zriadila na území mesta ďalších 11 odberových miest, pričom cez tento víkend zostanú otvorené aj dve odberné miesta, ktoré boli zriadené skôr.

Odberové miesta budú otvorené v sobotu a nedeľu 23. a 24. januára v čase od 8.00 do 18.00 hodiny s tým, že posledný odber bude vykonaný o 17.30 hod.

Kompletný prehľad odberových miest pre skríningové testovanie v Michalovciach počas víkendu uvedený v tomto prehľade:

 1. VIII. Základná škola, Kpt. Nálepku 16
 2. VII. Základná škola, Krymská 3496/5
 3. III. Základná škola, Moskovská 184/1
 4. III. Základná škola, Moskovská, alokované pracovisko Ul. mlynská 1
 5. V. Základná škola, Školská 2
 6. Služby mesta Michalovce, Partizánska 23
 7. Technické a záhradnícke služby, Partizánska 55
 8. I. Základná škola, T. J. Moussona 4
 9. II. Základná škola, Jána Švermu 6
 10. VI. Základná škola, Okružná 1313/17
 11. IV. Základná škola, J. A. Komenského 1
 12. Michaella s.r.o., Nám. osloboditeľov 70
 13. DZS-M.K.TRANS, s.r.o., Staničná 3

Samotné testovanie budú pre mesto zabezpečovať dvaja certifikovaní poskytovatelia na základe uzatvorených zmlúv o poskytovaní služieb. Mesto Michalovce poskytne uvedené priestory, zabezpečí testy a certifikáty, stráženie testov a certifikátov a všetky ostatné činnosti spojené so samotným testovaním – uzatvorenie zmlúv či dohôd so zdravotníkmi a administratívnymi pracovníkmi, ochranné pomôcky, dezinfekčné prostriedky a dezinfekciu priestorov aj ďalšie služby uvedené v zmluve, zabezpečí poskytovateľ.

21. 1. 2020 bolo spustené objednávanie. Ak sa chcete vyhnúť čakaniu v rade, je tu možnosť objednať sa na testovanie vopred. Objednať sa môžete prostredníctvom mestskej webovej stránky na webe mesta Michalovce tu:

Stačí kliknúť na jedno z odberových miest, následne si zvoliť deň a čas, vyplniť základné osobné a kontaktné údaje. Pozor, objednávať sa môžete až do dňa testovania ale iba do 6.00 hod. 

Zdroj: tlačová správa mesta Michalovce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *