Na sídlisku JUH máme zrekonštruované futbalové ihriská

Veľké aj malé futbalové ihrisko na ZŠ Okružnej v Michalovciach prešli v tomto roku rekonštrukciou, ktorá sa týkala najmä výmeny povrchu umelého trávnika. Malé ihrisko prešlo komplexnejšou obnovou (mantinely, siete, brány, povrch). Aj moja generácia prežila na týchto športoviskách množstvo voľného času a teší ma, že budú slúžiť naďalej aj širokej verejnosti v rovnakom režime ako pred rekonštrukciou.

Financovanie projektov zabezpečilo najmä mesto, finančne sa na obnove ihrísk podieľala aj vtedajšia vláda zo svojej rezervy, samotná škola a tiež združenie rodičov (OZ Humanitas) z pomedzi ktorých sa najvýraznejšie na projekte podieľal poslanec Gejguš, za čo všetkým patrí obrovské uznanie. Predpokladaná a pripravená suma na práce v súvislosti s veľkým futbalovým ihriskom bola 140 tis. eur, ktorá sa však pri verejnom obstarávaní vysúťažila na sumu 118 tis. eur.

Malé futbalové ihrisko na ZŠ Okružnej v Michalovciach

Na sídlisku Juh si tak môžeme v rámci mesta odškrtnúť zo zoznamu priorít, ktoré boli poslancami za náš obvod zahrnuté (na návrh poslanca Nebesníka) aj do programu rozvoja mesta, investície do športovísk na školách.

Najlepšou investíciou je naša budúcnosť a tou sú naše deti.

Milan Kaplan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *